Ogrody

Firma Natura&Człowiek od wielu lat zajmujemy się projektowaniem oraz zakładaniem ogrodów i terenów zielonych. Realizujemy zarówno zamówienia osób prywatnych oraz miast i instytucji publicznych.
Główna siłą naszej firmy jest doświadczony i zgrany zespół fachowców z różnych dziedzin potrzebnych przy kompleksowym zakładaniu ogrodów. Posiadamy własny, specjalistyczny sprzęt wykorzystywany do tego typu inwestycji m.in. mikroładowarka Case , wywrotki, różnej wielkości ciągniki ogrodnicze z pełnym osprzętem, agregat do zakładania trawników firmy Sembdner oraz pełny park maszyn ogrodniczych firmy Stihl i Husqvarna.
Dysponujemy doświadczeniem oraz sprzętem potrzebnym do wykonywania zarówno małych jak i dużych inwestycji. W naszych realizacjach znajdują się zarówno nowoczesne aranżacje zgodne z najnowszymi trendami jak również inwestycje z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych materiałów np. gliny, słomy, drewna czy kamienia. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, tak aby każdy ogród miał swój niepowtarzalny charakter.
Zapraszamy